kytame header default gaas 2 1130x300

Eesti keeles rus eng

Energiamessi toimumise aeg ja koht

28.09.2019, Rakvere keskväljak, kell 11-17, sissepääs tasuta

Pärnus toimuvalt Energiamessilt saab kasulikke energiatarbimise ja -säästu alaseid teadmisi

Laupäeval, 24.septembril kell 10-18 toimub Pärnu kesklinnas Martensi väljakul esmakordselt energiateemaline teabepäev Energiamess - Kütame! Sündmusel saavad praktilisi teadmisi ja nõuandeid kõik energiatarbimisega kokkupuutuvad inimesed nii eluaseme kütmise, energiatarbimise kui -säästmise valdkonnast.

Messil tutvustatakse uusi tooteid ja lahendusi eramute ja korterite kütmiseks, jahutamiseks ja ventileerimiseks ning energiasäästuks. Päeva kestel toimuvad mitmed praktilised koolitusprogrammid, mille käigus jagatakse igapäevaeluks vajalikke teadmisi ja oskusi erinevates valdkondades. Külastajate ette tuuakse näiteks õpetlik teadusteater "Valgus ja soojus" ning Päästeameti ohtude tuba "Miks on pildil valesti?".

Messi külastajad saavad peale kasulike teadmiste osa ka meelelahutusprogrammist. Kultuurilise energia eest kannab sündmusel hoolt armastatud laulja Henry Laks, kes annab päeva jooksul kaks kontserti. Hommikuenergia garanteerib tuntud aeroobikatreener Marge Rull.

Eesti messid OÜ korraldatava messi koostööpartnerid on teiste hulgas Pärnu linnavalitsus, Eesti Omanike Keskliit, Eesti Korteriühistute Liit, Päästeamet, Eesti Gaas, Fortum ja teised energiavaldkonna ettevõtted.

Sissepääs messile on kõikidele külastajatele tasuta.

Lisainfot messipakkumiste ja ajakava kohta Energiamessi kodulehel http://www.energiamess.ee.

Lisainfo:
Reet Sink
Energiamessi peakorraldaja
Tel: 505 8300
E-mail: reet@energiamess.ee

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.